Всесвітній день психічного здоров'я у стінах Семенівського НВК № 1

Дата: 10.10.2018 13:09

Фото без описуЩорічно 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я, який входить до переліку міжнародних днів, що запроваджені ООН.
Всесвітній день психічного здоров’я почали відзначати за ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоровя з 1992 року.

Сьогодні до Відзначення Всесвітнього дня психічного здоров'я приєдналися й учні молодших класів Семенівського навчально- виховного комплексу № 1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради. Адже психічне здоров'я - це набагато більше ніж просто відсутність психічних захворювань, це все те, що ми всі бажаємо мати, причому незалежно від того, чи знаємо ми всі що це таке.

Плануючи заходи, шкільний психолог Дунай Олена Миколаївна, ставила за мету подарувати учасникам свята позитивні емоції, адже саме завдяки їм людина відчуває себе щасливою. Свято пройшло в форматі музичної перерви.
Практичним психологом школи та учнями старших класів були оформлені інформаційні стенди для школярів та учителів присвячені тематиці цього дня.