Привітали ювіляра

Дата: 10.10.2018 16:18

З нагоди 85 річчя з дня народження до колишнього голови Веселоподільської сільської ради Івана Петровича Тулинського,сьогодні в гості завітали заступник селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алла Оніпко, начальник відділу земельних відносин виконавчого комітету Семенівської селищної ради Григрій Шквир, спеціаліст відділу організаційно- кадрової роботи виконавчого комітету Семенівської селищної ради Зоя Черненко та фахівець з соціальної роботи відділу соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Семенівської селищної ради Віра Сірченко, які привітали іменинника квітами та вручили подарунок, побажали йому здоровя, наснаги, довгих років життя та спокійної старості.

Сам іменинник  подякував за теплі слова, увагу та підтримку.