Свято "Ми веселі козачата" у дошкільній групі Семенівського НВК № 2 Семенівської селищної ради

Дата: 13.10.2018 13:29

Напередодні Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня в День святої Покрови Пресвятої Богородиці у дошкільній групі Семенівського НВК № 2 відбулося свято «Ми-веселі козачата» (вихователі – Підгорна Л.Л., Юрченко Ю.М. та музичний керівник –Долина Б.І.). У вітальному слові заступник директора школи з навчально-виховної роботи  Кравцова Л.П. побажала всім присутнім міцного козацького здоров’я, миру і злагоди.

У актовій залі сьогодні лунали вірші про Україну, козаків. Діти виконали чудові танцювальні композиції - «Таночок козачат», «Перлина України». У їхньому виконанні звучали пісні: «Ми- нащадки славних козаків», «Слава Україні», «Ми-веселі і завзяті», «Ми-веселі козачата». Дякуємо дітям та їхнім вихователям за чудове свято.