Осінній бал у Семенівському НВК №2

Дата: 24.10.2018 16:44

У п’ятницю, 19 жовтня, у Семенівському навчально- виховному комплексі № 2 Семенівської селищної ради відбувся «Осінній бал» для учнів 7-9 класів.

Ведучими вечора були учениці 8 класу – Осочинська Жасміна та Левченко Яна. Для учнів 7-А (класний керівник Кузуб Л.А.) та 7-Б класів (класний керівник Шудря Н.В.) це був перший «Осінні бал». Але, незважаючи на це, вони дуже добре підготувалися. Учні 7-А класу показали чудову сценку «Язиката Хвеська», виконали пісню «Чарівниця осінь», продемонстрували чудовий танець. Запам’яталась глядачам гра на трубі Калантирі Валерії. Учні 7-Б класу влаштували ціле дійство під назвою «На балу у Королеви Осені». Чудову пісню «Зіронька ранкова» глядачам подарувала Владислава Міщан. Всі присутні запам’ятали чудовий танець учениць 7-Б класу.  Своєю грою вразили учні 8 класу. Запам’яталась сценка «На уроці фізичної культури» у виконанні Осочинського Євгена, Дяченка Владислава, Андрущенка Станіслава. Також учні 8 класу (класний керівник Кравченко Н.О.) подарували всім присутнім чудові хореографічні композиції. Шкіренко Сніжана заспівала пісню «Хто, як не ти». Про «Осінню депресію» розмірковували учні 9 класу(класний керівник Скрипніченко Л.Г.) – Семенченко Тетяна, Ладига Денис, Жукова Владислава. Дарували пісень  Бершацька Віолетта, Кравченко Ілона, Стародуб Марина.

Осінній бал (педагог-організатор Балика А.В.) закінчився чудовою дискотекою (діджеї – Мазанько Богдана (11-А) та Німченко Андрій(10-А).