Покладання квітів до пам’ятного знаку полеглим воїнам- землякам

Дата: 26.10.2018 10:26

Сьогодні, 26 жовтня, в нашому селищі відбулося урочисте покладання квітів до памятника – братської могили радянських воїнів, партизан, жертв фашизму, памятного знаку полеглим воїнам- землякам з нагоди прийдешнього Дня визволення України від німецько- фашистських загарбників.

У жалобі ми схиляємо голови перед пам’яттю наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль у жорстокій битві виборювали нашу свободу, захищаючи рідну землю.

В ході заходу присутні вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятника загиблим  у Вітчизняній війні.

В покладанні квітів взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради С. Полупан, заступник селищного голови з економічних питань та інвестицій С. Палій,  голова Семенівської районної ради В. Юрченко, голова Семенівської районної державної адміністрації В. Федоренко, колектив та члени виконавчого комітету  Семенівської селищної ради,  апарат районної ради та адміністрації.