Полтавська область, Кременчуцький район

Останній день "Веселкового тижня" початкової школи

Дата: 29.10.2018 08:07

В пятницю, 26 жовтня, у Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради пройшов останній день «Веселкового тижня». Дощ за вікном не завадив провести п'ятий день тижня початкової школи. П'ятниця- день кольоровий, вишиваний, веселковий. Розпочався він виставкою "Мальовнича Україна" (вишивки, побутовий посуд, традиційні українські страви). Потім всіх запросили на флешмоб "Перлина України", який провели 1- Б клас з Дорошенковою А.Г. У 4- Б (Сушко Н.В.) пройшла виховна година "З Україною в серці"; на перервах проводилися ігри "Сім кольорів щастя", "Назви предмет потрібного кольору", "Малюємо веселковий настрій", "Стоніжка". У кінці дня, під закриття "Веселкового тижня", діти, разом з класоводами та вихователями створили колаж "Голуб миру". Гідне закінчення тижня і першої навчальної чверті!