Шкільний хеллоуїн

Дата: 29.10.2018 09:31

Фото без описуХеллоуїн традиційно відзначають в останній день жовтня, у переддень Всіх святих. Це свято зовсім нещодавно увійшло в українське життя, хоч у світі вважається досить древнім. У цю ніч прийнято одягатися в костюми нечистої сили та влаштовувати маскаради. Головний символ свята- "ліхтар Джека" (гарбуз з вирізаним усміхненим обличчям), а головна мета - приємно налякати глядачів. Психологи вважають це свято "терапією" для дітей, адже на ньому перемагає не страх, а сміх. Тим більше, що маски після карнавалу будуть зняті, а задоволення залишиться. В п’ятницю, 26 жовтня, після уроків святкові вечірки з нагоди Хеллоуїну відбулися у Семенівському НВК № 1 ім. М.М. Хорунжого та Веселоподільській ЗОШ І- ІІІ ступенів Семенівської селищної ради. Діти танцювали, розважалися, сміялися, гралися і насолоджувалися таким для них цікавим, костюмованим святом.