Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада

Полтавська область, Кременчуцький район

#Полтавщина посідає бронзове місце в національному рейтингу областей за кількістю відвідувань абонентів мобільних операторів.

Дата: 01.11.2018 14:18
Кількість переглядів: 188

Мінекономрозвитку оприлюднило результати моніторингу статистичних спостережень динаміки туристичних потоків територією України, отриманих від мобільних операторів ПрАТ “Київстар”, ПрАТ “Vodafone Україна” та ТОВ “Lifecell” за І півріччя 2018 року.

До моніторингу включені агреговані дані щодо переміщень абонентів усіх трьох мобільних операторів разом узятих. Основним завданням моніторингу є продемонструвати основні потоки переміщень громадян в межах країни, так і за кордон.

Дані моніторингу фіксують статистичну інформацію про не унікальних абонентів мобільного зв’язку виключно у зведеному знеособленому вигляді

Відповідно до отриманих даних моніторингу, найбільш відвідувані абонентами українських операторів мобільного зв’язку області України: Київська - 27,5%, Львівська - 6,1%, Полтавська - 5,2%, Житомирська - 5,1%, Черкаська - 5%.

Тоді як до найменш відвідуваних областей країни відносять: Сумська - 2,1%, Волинська - 1,7%, Чернівецька - 1,4%, Донецька - 0,5%, Луганська - 0,2%.

Моніторинг туристичних потоків на основі отриманих від мобільних операторів даних також надає інформацію щодо відвідування України іноземними громадянами, які під час перебування на її території використовують картки українських мобільних операторів. Так, впродовж І півріччя 2018 року Україну відвідало майже 9,6 млн осіб, серед яких найбільше громадян таких країн, як: 

  • Росія - близько 2 888 тис осіб,
  • Польща - близько 2 276 тис осіб,
  • Чехія - близько 418 тис осіб,
  • Німеччина - близько 323 тис осіб,
  • Нідерланди - близько 271 тис осіб.

Також, моніторинг фіксує туристичні потоки українських громадян, що використовують картки українських мобільних операторів, за кордон. Загалом, у І півріччі 2018 року близько 17,3 млн абонентів виїздили за кордон. Найбільш частіше українські абоненти виїздили до таких країн, як: 

  • Польща - близько 3 589 тис осіб,
  • Росія - близько 2 298 тис осіб,
  • Молдова - близько 1 340 тис осіб,
  • Румунія - близько 1 008 тис осіб,
  • Білорусь - близько 884 тис осіб.  

За матеріалом "Мінекономрозвитку"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь