З Днем працівника соціальної сфери України

Дата: 04.11.2018 10:53

Фото без описуЩорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України.
Сьогодні в соціальній сфері нашої держави працює близько 150 тисяч чоловік. Вони дарують людям надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує.
Від щирого серця хочемо привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла.

Ви щоденно піклуєтесь про людей поважного віку, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, дітей-сиріт, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.

Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення!

Зі святом!

З найкращими побажаннями з нагоди професійного свята селищний голова Людмила Милашевич,

виконавчий комітет та колектив Семенівської селищної ради