З Днем залізничника України

Дата: 04.11.2018 13:24

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Щоденною клопіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава колективів залізничників нашої держави. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів та вантажів. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.

У день професійного свята бажаємо всім Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі.

З повагою селищний голова Людмила Милашевич,

виконавчий комітет та колектив Семенівської селищної ради