БЮДЖЕТ УЧАСТІ -2018

Дата: 05.11.2018 14:49

Маємо результати голосування! Наразі відібрано 60 проектів-переможців із 15 районів області. Всього жителями області подано 267 проектів, які набрали загалом 375 494 голосів.
Найбільше проектів представили мешканці Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького, Решетилівського та Кобеляцького районів.
З обласного бюджету їх на реалізацію буде виділено 6 млн грн. Така ж сума планується і на 2019-й рік. Також, наступного року плануємо збільшити ваговий коефіцієнт електронного голосу та запровадити нанесення штрих-коду на паперових варіантах анкет. Таким чином зробимо Бюджет участі Полтавської області більш прозорим та відкритим для людей.
Це важливо, адже окрім цілком практичних результатів проект виконує й своєрідну культурно-просвітницьку функцію. Залучаючи людей до процесу бюджетування, ми вчимо їх визначати пріоритети та брати відповідальність за свої рішення.

Із Семенівщини перемогу здобули п’ять проектів, чотири з яких будуть реалізовані на території Семенівської об’єднаної територіальної громади:
1. «Благоустрій прибережної зони відпочинку громадського ставка села Нова Петрівка Семенівського району Полтавської області» (с. Нова Петрівка Семенівського району; вартість – 150000 грн.);

2. «Дитяча мрія. Спортивний та дитячий ігрові майданчики в с. Великі Липняги, Семенівського району Полтавської області» (с. Великі Липняги Семенівського району; вартість – 105000 грн.);

3. «Створення скверу сакур імені М. І. Гіршмана, Семенівський район, село Великі Липняги» (село великі Липняги; вартість – 149999 грн.)

4. «Спорт для всіх»: придбання та встановлення вуличних тренажерів у селі Паніванівка Семенівського району Полтавської області» (с. Паніванівка; вартість – 150000 грн.);

5. «Цей гордий символ дорогого краю. Його історія, незміряні щедроти. Хай надихають на нові висоти» (с-ще Семенівка, Семенівський район; вартість – 140000 грн.)