ОСОБЛИВА УВАГА СІМ’ЯМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 08.11.2018 10:24

Фахівець із соціальної роботи Смага Н.Д. (Вереміївський старостинський округ) разом із представниками муніципальної міліції Лепієм В.В. та Морозом М.Г. відвідали сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З такими родинами, що проживають на території с. Вереміївка та с. Тарасівка проведено бесіди та опрацьовано проблемні питання. Перевірено умови проживання дітей. Батьків попереджено про необхідність належного догляду та виховання дітей, неприпустимість залишення дітей без нагляду, зловживання алкогольними напоями, проявів насильства щодо дітей. Також батьків інформовано про дотримання техніки безпеки під час опалювального сезону.  З метою профілактики правопорушень та шкідливих звичок, з умовно-засудженими особами (с. Тарасівка) проведено відповідні тематичні бесіди за участю керівника муніципальної міліції Лепія В.В.