Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

Дата: 08.11.2018 10:26

Семенівська селищна  рада Семенівського району Полтавської області  повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

- нежитлове приміщення колишнього магазину за адресою:  Полтавська область, Семенівський район, село Карпиха,  вул. Вишнева,43 а; (Витяг  від 05.11.2018 року № 144025472)

- нежитлове приміщення котельні  за адресою: Полтавська область, Семенівський район, село Степанівка,  вул. Миру,11 а; (Витяг  від 05.11.2018 року № 144048735)

Власників вказаного майна, з підтверджуючими  документами, просимо  звернутися до селищної ради за адресою: Полтавська область, Семенівський район, смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44 а,  протягом року з дня оприлюднення цього оголошення, з метою зняття з обліку безхазяйного майна.