Спартакіада з міні- футболу серед дівчат

Дата: 14.11.2018 09:14

Фото без опису09 листопада 2018 року, в м. Кременчук відбулася обласна зональна спартакіада з міні-футболу серед дівчат та юнаків 2002-2003 року народження і молодших.

Рівно рік тому команда дівчат навчально- виховного комплексу №1 ім. Хорунжого вигравши районні змагання, отримала право поборотися в обласних, тоді вони виграли в команди з Глобино, але програли команді з Кременчука. Дівчата, ще тоді поставили за мету- ПЕРЕМОГТИ... Перемога- це справа часу і регулярних тренувань. І сьогодні вони її отримали, таку нелегку але довгоочікуванну. А ось результат Глобино- Семенівка 0-4, Кременчук- Семенівка 2-4.
Склад команди:
Дем"яненко Євгенія - капітан НВК №1
Вернигора Вікторія воротар НВК №1
Дзех Яна НВК №1
Турубара Катерина НВК №1
Кравченко Яна НВК №1
Бровко Юля НВК №1
Сурмило Олександра НВК №1
Журба Анастасія НВК №1
Бахаєва Валерия НВК №2
Демяненко Наталия НВК №2
Тхоренко Анастасия Криворудська ЗОШ 1-3 ст.
Дівчата, ви найкращі і достойні всіх перемог. Вся Семенівська громада вітає тренера Мазура Ігора Сергієвича і команду дівчат з перемогою. Ми вами пишаємося, бажаємо нових досягнень і підкорення спортивних вершин.