ОСІННІЙ БАЛ

Дата: 16.11.2018 08:39

Фото без описуМинулої  п’ятниці, у Семенівському навчально- виховному комплексі № 2 Семенівської селищної ради пройшов «Осінній бал» для учнів 10 - 11 класів. Свято розпочалося із пісні  у виконанні Лукіної Олександри ( 10-А) та Стародуб Марини ( 9 клас). Далі учні 10-А класу – Терещенко Артем, Німченко Андрій, Палатайков Максим, Лукіна Олександра та Скакунова Єлизавета вразили глядаів запальним  танцем. Про «Осінню депресію» та як її лікувати розмірковували учні 11-Б класу - Черевко Євген, Горда Вадим та Томенко Євген.

Вокальний номер глядачам подарували Наталенко Каріна та Коваленко Богдана (10-Б клас). Вразив усіх присутніх  осінній  вальс у виконанні учнів 11-Б класу – Стояна Володимира, Дяченко Валерії, Бойко Ольги, Семенюти Максима, Гніденко Тетяни, Томенка Євгена, Вахрущової Оксани та Черевка Євгена.

Дякуючи учням 11-А класу усі ми ще раз повернулися до літа і побували на Сорочинському ярмарку. Вразили своєю грою Сіньковський Вадим, Кузьменко Анастасія, Озієва Аліна, Чайка Вікторія, Гора Лариса, Кузуб Євген, Василенко Іван, Новохатько Олександр, Дем’яненко Наталія, Самойлюк Діана, Павленко Станіслав, Гаркуша Ліза, Мазанько Богдана, Калантиря Антон, Черненко Мирослава. Запам’ятався танець у виконанні Терещенка Артема, Вакуленка Станіслава, Пустовойтова Євгена, Черненка Антона. Сподобалась сценка «Хлопець із села» у виконанні Вахрущової Оксани та Барвінова Богдана ( 11- Б). Підготували хореографічні номери Наталенко Каріна та Кузнєцова Ніна (10-Б) та Лукіна Олександра, Снігирь Олена, Терещенко Анастасія, Сердюк Єлизавета.

Закінчився вечір чудовим вокальним номером Сіньковського Вадима та Мазанько Богдани (11-А клас).Після свята розпочалась прекрасна дискотека ді-джеї Мазанько Богдана (11-А) та Німченко Андрій (10-А клас). Ведучими вечора були Ладига Денис ( 9 клас) та Лукіна Олександра (10 –А клас).

Дякуємо за чудове свято класним керівникам 10-11 класів – Моргун В.Я., Кузубу Ю.А., Підгорному В.М., Кашкарьову П.В. та педагогу-організатору Балиці Аліні Володимирівні.