ДЕНЬ ДОБРОТИ У СЕМЕНІВСЬКОМУ НВК № 2

Дата: 16.11.2018 13:12

Фото без описуДевіз Дня добра можна вважати слова великого американського класика: Доброта – це якість, прояв якої ніколи не буває зайвим.

Не має значення, хто  ви за національністю, в якій країні живете і які у вас релігійні погляди. В цей  День доброти ви маєте право робити стільки добра, стільки захочете! Залишитися добрим – це не слабкість, це велика сила, яка допомагає вижити, залишитися  людиною і зберегти в собі найкращі й потрібні якості характеру.

У вівторок, 13 листопада, соціальним педагогом та практичним психологом навчально- виховного комплексу були проведені виховні години з елементами тренінгу у 8 та 4 класі на тему: Добро починається з тебе. Мета цього виховного заходу визначати й окреслити суть добра, сформувати чуйність, доброзичливість, засуджувати почуття заздрості й злості. Виховати бажання зростати добрим, справедливим, чуйним.