Мітинг до Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2018 09:29

Сьогодні 21 листопада о 8.30, біля меморіальної дошки борцям за свободу України, відбувся урочистий мітинг до Дня Гідності та Свободи.

Захід проводився згідно з указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року, № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи». З метою: «Утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…»

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять учасників Революції Гідності та національно- визвольної боротьби, що триває на східних кордонах нашої держави.