Акція "16 днів проти насильства"

Дата: 28.11.2018 08:09

Фото без описуЩорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Семенівському навчально-виховному комплексі №1 імені М.М. Хорунжого дана акція стартувала 26 листопада, метою якої є привернення уваги до проблем запобігання та ліквідації всіх форм насильства.

Символічним кольором, який об’єднає всі заходи, є помаранчевий, як колір бажання розфарбувати світ радісними тонами.
Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства,незалежно від статі людини,є порушенням її прав.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:
• 25 листопада-Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
• 1 грудня-Всесвітный день боротьби зі СНІДом;
• 2 грудня-Міжнародний день боротьби з рабством;
• 3 грудня- Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
• 5 грудня-Міжнародний день волонтера;
• 6 грудня- Вшанування пам’яті розстріляних студенток;
• 9 грудня-Міжнародний день боротьби з корупцією;
• 10 грудня-Міжнародний день прав людини.