Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Звернення Генерального штабу ЗСУ

Дата: 28.11.2018 14:51
Кількість переглядів: 360

Фото без описуГенеральний штаб Збройних Сил України звертається до громадян України із проханням не проводити фото, відео зйомку та он-лайн трансляцію та не публікувати у соціальних мережах відомості, що розкривають / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine:


1. місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу;
2. рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу;
3. режимні військові об’єкти Міністерства оборони України та Збройних Сил України та несанкціоновано не проникати на їхню територію;
4. завдання органів військового управління, військ (сил) щодо бойової готовності, оперативної підготовки та застосування військ (сил);
5. підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор);
6. організацію, чисельність та дислокація військ (сил).

Нагадуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі помічені безпілотні літальні апарати будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності. 

Прохання ґрунтується з урахуванням ухваленого Верховною Радою України Закону № 9338 від 26.11.2018 «Про затвердження Указу Президента України № 391/2018 від 26.11.2018 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», відповідно до наказу Міністерства оборони України «Про затвердження Переліку відомостей Міністерства оборони України, які містять службову інформацію» № 720 від 27.12.2016 (зі змінами – № 395 від 27.07 2017) 

Допоможімо та підтримаймо Збройні Сили України та захисників держави!

Генеральний штаб ЗСУ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора