Акція "Підгодуй синичку в тяжкий зимовий час"

Дата: 30.11.2018 14:39

Фото без описуСьогодні, учні Семенівського навчально- виховного комплексу  №2 Семенівської селищної ради долучилися до акції "Підгодуй синичку в тяжкий зимовий час".

Розпочалася акція з візиту працівника НПП "Нижньосульський" Козлова М.І. ,який зацікавив школярів корисною справою - врятувати життя зимуючих птахів. Кормом для  пернатих  у вигляді зерен соняшнику і пшениці забезпечив директор ФГ "Проскурня" Проскурня Анатолій Миколайович".

На шкільній території розвішано більше десяти годівничок. Першими, хто засипав у них зернята були наймолодші - першокласники.

Учні середніх класів виготовили стінгазету, в якій висвітлили необхідність турботи про птахів взимку. Це буде корисно й інформативно для всіх небайдужих. Сподіваємося, що на кожному подвір'ї синицям, горобцям, сойкам діти допоможуть перезимувати.