Турнір з настільного тенісу Семенівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 02.12.2018 10:25

Вчора, 01 грудня, за ініціативи селищного голови Семенівської селищної ради Людмили Милашевич на базі Семенівського навчально- виховного комплексу № 1 ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради пройшов турнір з настільного тенісу Семенівської об’єднаної територіальної громади,  участь у якому мали змогу взяти усі охочі.

За словами Людмили Павлівни головною метою подібних заходів є популяризація масових занять фізичною культурою серед різних верств населення.

У змаганнях взяли участь спортсмени з таких  населених пунктів Семенівського району:  смт. Семенівка, села Вереміївка, Веселий Поділ, Паніванівка, Великі Липняги, Греблі, Устимівка, Малі Липняги, Василівка, Степанівка, Заїченці,  Очеретувате, міста Хорол та села Вишневе (Петрівка) Хорольського району. Загалом у змаганнях взяли участь близько семидесяти спортсменів.

Наймолодший учасник змагань-  Лепій Артем (с. Малі Липняги),  а найстарший Олександр Гетьман (с. Василівка).

Учасники тенісного турніру були розподілені на три категорії: шкільна молодь, дівчата + жінки та чоловіки.

Результати особистих змагань.

Шкільна молодь:

6 місце- Таранець Максим (17 років) с. Устимівка, 11 клас Устимівської ЗОШ І- ІІІ ступенів)

5 місце- Харченко Руслан (17 років) с. Веселий Поділ, 11 клас Веселоподільської ЗОШ І- ІІІ ступенів)

4 місце- Гапула Юрій (12 років) с. Веселий Поділ, 11 клас Веселоподільської ЗОШ І- ІІІ ступенів)

3 місце- Мельник Андрій (15 років) с. Веселий Поділ, 11 клас Веселоподільської ЗОШ І- ІІІ ступенів)

2 місце- Гребінник Іван (14 років) с. Вереміївка, 8 клас Веселоподільської ЗОШ І- ІІІ ступенів)

1 місце- Котяш Андрій (12 років) смт. Семенівка, 7 клас Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого

Дівчата + жінки:

Переможці серед дівчат:

3 місце- Притула Анна (12 років) с. Василівка)

2 місце- Лисенко Юлія (15 років) с. Веселий Поділ)

1 місце- Феруль Маргарита (13 років) с. Василівка)

Переможці серед жінок:

3 місце- Фролєнкова Марина (смт. Семенівка)

2 місце- Тарапунець Тетяна (с. Степанівка)

1 місце- Лисюк Катерина (с. Заїченці)

Абсолютний чемпіон в категорії дівчата + жінки за загальним заліком:

І- Лисюк Катерина

ІІ- Тарапунець Тетяна

ІІІ- Феруль Маргарита

До півфіналу серед чоловіків потрапили Тригуб Валерій, Заяць Микола, Чечельницький Валентин та Крутько Станіслав. В матчі за третє місце зійшлися Чечельницький Валентин та Тригуб Валерій, за перемогу у фіналі боролися Крутько Валентин та Микола Заяць.

Переможці серед чоловіків:

6 місце- Семеряко Денис (м. Хорол)

5 місце- Солод Віталій (с. Очеретувате)

4 місце- Чечельницький Валентин (смт. Семенівка)

3 місце- Тригуб Валерій (с. Устимівка)

2 місце- Крутько Станіслав (с. Вереміївка)

1 місце- Заяць Микола (смт. Семенівка)

Нагородження грамотами, медалями та вручення кубків переможців та призерів проводили судді:  Микола Забара, Володимир Коваленко та спортивний інструктор відділу освіти, сімї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Микола Заяць.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради вітає переможців, а також висловлює подяку суддям та спонсорам турніру- Леоніду Петровичу Денисенку та Анатолію Олексійовичу Смазі.