Міжнародний День людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2018 10:32

Сьогодні, 3 грудня, Україна, разом з світовою спільнотою, відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи цим те, що громадяни з бмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дозволятимуть відчувати себе рівними серед рівних.

Захищаючи гідність інвалідів, ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність - це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Відзначення цієї дати  — це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими можливостями, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.