Концерт до Міжнародного Дня людей з інвалідністю

Дата: 03.12.2018 13:48

Щороку, 3 грудня, у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Його метою є звернення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Цей день вказує суспільству на переваги, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день присвячений дню сильних духом людей, яких не зломили доля і обставини.

Вчора, 02 грудня, у Семенівській дитячій музичній школі відбувся концерт приурочений Міжнародному Дню людей з інвалідністю.

На виступ завітала селищний голова Людмила Милашевич, яка від щирого серця побажала всім присутнім міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих випробуваннях

У концертній програмі взяли участь:

- Євгеній Третяк;

- Микола Буланий;

- Василь Новохацький;

- ансамбль «Надія» Семенівської районної організації інвалідів (керівник Світлана Дяченко);

- творчий дует Світлани Дяченко та Олексія Монахова;

- Тетяна Назаренко, яка декламувала свої авторські вірші;

- діти, вихованці Семенівської дитячої музичної школи – Тетяна Пасько, Анастасія Куценко та Антон Гиря.