Виконавча служба Семенівщини долучилася до акції "16 днів проти насильства"

Дата: 06.12.2018 15:52

Днями до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" працівниками Семенівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Полтавській області було проведено вуличне інформування населення на тему "Як протидіяти домашньому насильству".

Вони вийшли на вулиці селища, щоб проінформувати громадян про реальні важелі впливу на агресорів. Розповідали про захист гарантований державою постраждалих від домашнього тирана.
Наголошували, проблема насильства в родині є досить гострою для України, адже прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з перед умов злочинності в суспільстві загалом. Розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще може кожен із нас.
Крім того, розповсюджено інформаційні матеріали, розроблені Міністерством юстиції України () та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області () «Як протидіяти домашньому насильству» та надано роз’яснення щодо податкової знижки на навчання.