Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2018 09:33

Фото без описуШановні  працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та нашої громади неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до жителів територіальної громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують Ваші виборці та інші мешканці нашої громади.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень, мужності та здобутків у нелегкій та відповідальній праці. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо та для розвитку нашої громади.

З повагою, селищний голова Людмила Милашевич