Громадські слухання по обговоренню перспективного плану розвитку Семенівської ОТГ на 2019-2021р.р

Дата: 07.12.2018 10:44

5 грудня 2018 року, Виконавчим комітетом Семенівської селищної ради були організовані громадські слухання по питанню «Перспективний план розвитку Семенівської селищної ради (ОТГ) на 2019-2021 роки», які відбулися у залі засідань Семенівської селищної ради.

У обговоренні взяли участь члени виконавчого комітету Семенівської селищної ради, представники підприємств, установ, організацій, розташованих на території смт. Семенівка та громадських організацій.

Пропозиції, висловлені у ході обговорення будуть детально вивчені членами Ради регіонального розвитку та враховані при затвердженні остаточної редакції Плану.