Обережно ЛІД!

Дата: 13.12.2018 15:15

Фото без описуАбетка безпеки. Обережно ЛІД!

У зв’язку із зниженням температури навколишнього середовища та настання морозів частішають випадки загибелі людей на льоду, з метою вжиття невідкладних заходів щодо попередження нещасних випадків місцева комісія з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Семенівської селищної ради інформує, що в повсякденному побуті частішають випадки загибелі людей на льоду.

З метою запобігання виникнення та попередження нещасних випадків на водних об’єктах громади у зимовий період, комісія просить всіх жителів громади дотримуватися встановлених правил поведінки людей на льоду і порядком надання допомоги потерпілим.

Якщо ви провалилися під лід:

• широко розкиньте руки на краї пролому та утримуйтесь від занурення під воду з головою;
  • вибирайтесь на лід без різких рухів, налягаючи на нього грудьми та по черзі витягуючи на поверхню ноги;
  • вибравшись з пролому, перекотіться і відповзайте в той бік, звідки прийшли;
  • діставшись берега спробуйте якнайшвидше замінити одяг на сухий та зігрітися.

Якщо під лід провалилась інша людина:

• крикніть їй, що йдете на допомогу та зателефонуйте за номером 101;
  • наближайтесь до пролому поповзом, широко розкинувши руки;
  • за 3- 4 метри від краю пролому, подайте потерпілому підручні засоби порятунку (зв’язані між собою шарфи, ремені тощо), витягніть його на лід та поповзом повертайтесь на берег;
  • викличте екстрену медичну допомогу, до її прибуття спробуйте відігріти постраждалого наявними підручними засобами (за винятком алкогольних напоїв)

Зробіть своє життя безпечним!

Місцева комісія з ТЕБ та НС

Семенівської селищної ради