Підсумки Тижня права у НВК № 1

Дата: 17.12.2018 12:07

Фото без описуМинулий тиждень у Семенівському навчально- виховному комплексі № 1 ім. М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради виявився досить насиченим.

В рамках Всеукраїнського тижня права, який проходив з 10 по 14 грудня, активно проходили виховні години, правові вікторини, дебати, практикуми на правову тематику для всіх учнів навчального закладу.

Учні 9-11 класів прийняли участь у Всеукраїнському уроці "Права людини" та конкурсі на знання Конституції України. Цікава зустріч пройшла із представниками Семенівського районного відділу державної реїстрації актів цивільного стану, Семенівського районного сектору з питань пробації, Семенівського центру зайнятості та Семенівського бюро правової допомоги. Гості поділилися цікавою і корисною інформацією, яка знадобиться учням в подальшому. Також правопросвітницьку екскурсію до Семенівського районного суду та відділення поліції відвідали учні 9-А та 9-Б класів, де ще раз активно обговорювали питання свободи та прав громадянина.