Дата: 18.12.2018 08:52

Фото без описуВсеукраїнський тиждень права у Семенівському навчально-виховному комплексі № 2 Семенівської селищної ради

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України, як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини в нашій країні щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права, присвячений Загальній декларації прав людини прийнятій ООН 10 грудня 1948 року. З правовими питаннями ми зустрічаємось досить часто. Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконува­ти свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.

Тож, з 10 по 14 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права з метою підвищення рівня правової культури в школі були проведені заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

Зокрема, у Семенівському НВК № 2 було організовано:

• Загальношкільну радіолінійку, присвячену Всеукраїнському тижню права;
  • 10 грудня 2018 року Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;
  • Тематичну книжкову виставку про права людини у шкільній бібліотеці;
    Лінійку для учнів 1-4 класів: «Попередження протиправної поведінки серед учнів початкової школи»;
  • «Круглий стіл» для представників органів учнівського самоврядування – «Захист прав учнів у нашій школі»;
  • Виховні заходи щодо гендерної рівності та попередження торгівлі людьми;
  • Бесіду «Право і мораль – соціальні норми, які базуються на справедливості» для учнів 8 -9 класів;
  • Тренінг для учнів 11-их класів «Закон і ми»;
  • Турнір правознавців для учнів 7-их класів «Живи за правилами»;
  • Виховні години для учнів 10-11 класів : «Юридична відповідальність неповнолітніх»;
  • Конкурс дитячих малюнків ««Ми всі – українці, – єдина сім’я» для учнів 5-7 класів;
  • Перегляд художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради та адміністрація навчального закладу сподіваються, що такі заходи сприятимуть правильному формуванню правової свідомості учнівської молоді.