В центрі Вереміївки засяяла новорічна ялинка

Дата: 19.12.2018 21:29

Фото без описуСкрізь розцвіли новорічні ялинки.

Круг них, золотистих, Струнких од природи, Кружляють веселих дітей хороводи (Степан Олійник)

Для жителів села Вереміївка, вже стало доброю традицією усім селом урочисто відкривати новорічну ялинку, яку «запалюють» до дня Святого Миколая, цей рік не став винятком. На сьогоднішній день в селі сяє дві красуні, перша- головна ялинка знаходиться перед будівлею майбутнього адміністративно-культурного центру, де й проходило офіційне відкриття новорічної красуні. Друга ялинка  сяяла своїми вогнями на території  центральної садиби старостинського округу.

Окрім Святого Миколая, який прибув разом зі своїми помічниками, на свято завітали голова Семенівської об’єднаної територіальної громади Людмила Милашевич, заступник селищного голови Алла Оніпко та староста Вереміївського старостинського округу Анатолій Антипчук. Людмила Павлівна та Анатолій Степанович привітали жителів села зі святом Святого Миколая та прийдешніми новим роком та Різдвом Христовим, побажали присутнім щастя, здоров’я, добробуту та миру в нашій державі.

На відкритті новорічної красу виступали школярі та вихованці Вереміївського комунального закладу дошкільної освіти «Дзвіночок», які розповідали вірші, співали пісень та водили хороводи.

По завершенню святкової програми всі присутні, дітлахи та дорослі отримали подарунки від Чудотворця.