Акція Всеукраїнської екологічної ліги «Збережи ялинку»

Дата: 22.12.2018 11:25

Мета даної акції – схилити громадян України відмовитися від передноворічного винищення хвойних дерев та показати шкідливі наслідки передноворічного вирубування хвойних насаджень. Акція спрямована не тільки на попередження незаконної рубки сосен та ялин, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни живих дерев на композиції з гілля. Створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев. Семенівський навчально- виховний комплекс  №2 Семенівської селищної ради  також не залишився осторонь цієї акції. В ній взяли участь учні з першого по одинадцятий клас. Діти виготовили неперевершені ялинки з підручних матеріалів.

Під час проведення даної акції в навчальному закладі влаштували виставку «зимових красунь».