ЦЕРЕМОНІЯ ЮВІЛЕЙНОГО ВЕСІЛЛЯ

Дата: 28.12.2018 20:22

Фото без описуМинулої суботи, 22 грудня,  працівники Семенівського районного відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області провели ювілейне весілля родини Олега та Тетяни Плужників, котрі святкували шістнадцяту річницю подружнього життя.

Церемонія проходила в атмосфері любові, де лунали щирі слова вдячності, теплі побажання на майбутнє, вітання від рідних, близьких та друзів родини.

За словами начальника відділу ДРАЦС Інни Литвиненко, замовити урочистий обряд подружжя можуть самостійно, а також це може стати й чудовим подарунком від рідних чи друзів.  Відзначення ювілею весілля — це одна із нових послуг, яку можна отримати у Семенівському відділі ДРАЦС.

Бажаємо ювілярам довгого та щасливого подружнього життя, бути надійною опорою та підтримкою один одному та берегти світле почуття кохання.