З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!

Дата: 31.12.2018 12:22

Шановні жителі громади!

Від усього серця вітаємо Вас із найдовгоочікуванішими і світлими святами- Новим Роком та Різдвом Христовим!

Це улюблені усіма нами з дитинства дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікуванням чуда й казки, душевного тепла та надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2018 рік був прожитий не дарма. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Нехай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай збуваються найсміливіші мрії, а очі світяться щастям.

Нехай душі й серця повняться любовю та добром, а в кожній оселі панують мир, злагода і достаток.

Нехай рік прийдешній несе лише гарні новини, буде щедрим на нові зустрічі.

Бажаємо кожному міцного здоров’я, натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, здійснення надій та бажань, благополуччя і Божої ласки на щодень.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Семенівський селищний голова Людмила Милашевич,

виконавчий комітет та колектив Семенівської селищної ради