Оренда нерухомого комунального майна

Дата: 21.01.2019 13:59

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради оголошує конкурс на право оренди нерухомого комунального майна (нежитлового приміщення) за адресою: Полтавська область, Семенівський район, с. Вереміївка, вул. Центральна, 118

Умови конкурсу:

1.

Назва об’єкта

Адреса місцезнаходження об’єкта

Загальна площа

Стартовий розмір орендної плати

1. нежитлова кімната № 1-1-12

вул. Центральна, 118, с. Вереміївка, Семенівський район, Полтавська область

29,4 кв.м

560,00  грн. за базовий місяць

1. ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням (для розміщення торгівельного об’єкту);
  2. дотримання вимог щодо експлуатації об’єкта.

Додаткові умови: переможець конкурсу в разі укладення договору оренди повинен повернути виконавчому комітету селищної ради кошти, витрачені на проведення незалежної експертної оцінки нежитлового приміщення та на рецензування звіту про оцінку нежитлового приміщення.

Перелік документів, які подаються претендентами для участі в конкурсі:

1. заява про участь у конкурсі (заява подається в довільній формі);

2. пропозиції учасника конкурсу;

3. відомості про претендента.

До заяви додаються:

- для юридичних осіб:

1) документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

2) посвідчені належним чином копії установчих документів;

3) копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

4) відомості про фінансове становище (платоспроможність).

- для фізичних осіб-підприємців:

1) копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;

2)  копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних конвертах з написом “ На конкурс ”.

Документи та пропозиції від претендентів приймаються за адресою: смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44 а, приміщення виконавчого комітету Семенівської селищної ради. Телефони для довідок: (05341) 91- 2- 80, 91- 4- 52.

Конкурс відбудеться о 10 годині через 15 календарних днів  з дня опублікування цієї інформації за адресою:

38200 Полтавська область, Семенівський район, смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44а

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради

Документи подаються до комісії та приймаються протягом 12 календарних днів з дня опублікування цієї інформації.