Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Подяка Народному депутату України Іщейкіну Костянтину Євгеновичу

Дата: 23.01.2019 16:30
Кількість переглядів: 3362

Фото без описуВиконавчий комітет Семенівської селищної ради висловлює подяку Народному депутату України від 148 виборчого округу – Іщейкіну Костянтину Євгеновичу за активну життєву позицію, високий професіоналізм у справі реалізації державної політики з реформування адміністративної системи, вагомий особистий внесок у розвиток інфраструктури регіону.

За чотири роки депутатської діяльності  Іщейкіна К.Є. залучено значні кошти на соціально – економічний розвиток Семенівської селищної ради ОТГ та сільських рад, які приєдналися у 2017 році. Протягом 2014 – 2018 років надійшло 7286 тис. грн..

Для смт. Семенівки – адміністративного центру громади залучено кошти в сумі 5060 тис. грн.., з них:

 • Закладам освіти – 2446 тис. грн. (реконструкція системи опалення, капітальний ремонт покрівлі, заміна старих вікон на енергозберігаючі, придбання меблів для комп’ютерного класу та мультимедійного комплексу).
 • Закладам охорони здоров’я – 2237 тис. грн. (придбання санітарного автомобіля,  заміна старих вікон на енергозберігаючі, придбання медичного обладнання).
 • Закладам культури – 72 тис. грн. (придбання обладнання для освітлення сцени).
 • Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської РДА 430 тис. грн. (придбання засобів реабілітації для інвалідів, обладнання, медтехніки).
 • Об’єкти благоустрою 1345 тис. грн. (капітальний ремонт тротуарів, придбання дитячих ігрових майданчиків.

Веселоподільському старостату- 378 тис. грн., в тому числі:

 • Веселоподільська ЗОШ – 228 тис. грн. (капітальний ремонт покрівлі спортивного залу, заміна вікон та дверей).
 • Придбання дитячих майданчиків – 150 тис. грн.

Липнягівському старостату- 130 тис. грн., в тому числі:

 • Реконструкція вуличного освітлення – 50 тис. грн.
 • Придбання дитячого майданчика – 80 тис. грн.

Степанівському старостату – 198 тис. грн., в тому числі:

 • Електрооснащення Степанівського СБК та бібліотеки – 168 тис. грн.,
 • Придбання дитячого майданчика – 30 тис. грн.

Товстівському старостату – 50 тис. грн. на придбання дитячого майданчика.

Усі позитивні зміни, що відбуваються у Семенівській об’єднаній територіальній громаді – це результат, у тому числі, тісної співпраці Народного депутата України Костянтина Євгеновича Іщейкіна та представників органів місцевого самоврядування Семенівської селищної ради.

Висловлюємо щирі слова вдячності за зусилля, спрямовані на реалізацію державної політики у сфері соціального захисту, небайдужість, бездоганну репутацію ділових партнерів та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в розбудові територій, жителі яких виявили Вам високу довіру і, яку Ви з гідністю виправдали.

А Ви, Костянтине Євгеновичу, справді Народний Депутат, адже ми повсякчас відчуваємо Вашу всебічну підтримку та отримуємо дієву допомогу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму,  поваги від оточуючих,  підтримки та взаєморозуміння однодумців, непохитної віри в краще майбутнє нашої держави

 

З повагою:

 

Селищний голова                                                Л.П.Милашевич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора