Робоча нарада керівників закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради

Дата: 01.02.2019 15:33

Фото без описуСьогодні, 01 лютого, у методичному кабінеті відділу освіти, сімї, молоді та спорту  Семенівської селищної ради відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради.

Дана нарада пройшла за участі селищного голови Людмили Милашевич, заступника селищного голови з соціальних та гуманітарних питань Алли Оніпко, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту  Семенівської селищної ради Наталії Петухової, методистів методкабінету відділу освіти, керівників загальноосвітніх шкіл та позашкільних навчальних закладів громади.

У ході наради були розглянуті питання:

1.Про основні завдання та напрямки роботи закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради.

2.Про хід атестації педагогічних працівників закладів освіти Семенівської селищної ради.

3.Про особливості організації та проведення ЗНО – 2019 року.

4.Про організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

5.Про результати учнів закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради у ІІІ етапі етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

6.Про добровільну сертифікацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради.

7.Про стан організації харчування учнів закладів закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради.

8.Про стан забезпечення підручниками учнів закладів загальної середньої освіти Семенівської селищної ради.

Голова селищної ради Людмила Милашевич наголосила, що пріоритетним завданням розвитку громади є підтримка та фінансування закладів освіти об’єднаної громади.

Звісно, у керівників закладів освіти виникло багато питань стосовно організації роботи у 2019 році, підпорядкованих їм закладів. Тому, працівники відділу, методисти методичного кабінету спільно з директорами навчальних закладів намагалися виробити спільну позицію щодо їх вирішення.