Сесія Семенівської селищної ради

Дата: 05.02.2019 11:50

Сьогодні, 05 лютого,  2019 року в Семенівці відбулася позачергова 43 сесія Семенівської селищної ради І скликання.

Сесійне засідання тривало у звичному режимі. Депутати прийняли низку важливих рішень, що пов’язані із життєдіяльністю нашої громади. Це – зміни до бюджету на 2019 рік; затвердження фінансового звіту за 2018 рік; закріплення майна, що є комунальною власністю Семенівської об’єднаної територіальної громади за Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту на праві оперативного управління, за КП «Комунпобутсервіс» та КП «Благоустрій» на праві господарського відання; затвердження протоколу аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації частини нежитлового приміщення (кімнати 2-27) за адресою: смт. Семенівка, вул. Шевченка, 26/67, щодо скасування торгів та результатів електронного аукціону; затвердження робочого проекту: «Капітальний ремонт квартири за адресою: вул.Уточкіна №7 кв. 57 в смт.Семенівка Семенівського району Полтавської області»; питання, пов’язані із регулюванням земельних відносин та інші.

На цьому 43 позачергова сесія Семенівської селищної ради завершила свою роботу.