Всеукраїнська акція  #STOP_SEXтинг

Дата: 06.02.2019 09:51

5 лютого, у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Тому саме в цей день учні Веселоподільської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Семенівської селищної ради долучилися до проведення всеукраїнської акції  #STOP_SEXтинг, метою якої є захист дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет.

Вчитель інформатики Буланий М.О. провів інформаційну годину для учнів 7-11класів, де проінформував учнів про небезпечні ризики всесвітньої мережі, адже всім потрібно пам'ятати, що крім користі Інтернет містить і багато шкідливої інформації.