Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Успіхи інтелектуальної еліти Семенівського НВК №2

Дата: 12.02.2019 17:03
Кількість переглядів: 390

Фото без описуПредметна олімпіада - це вид інтелектуального змагання між учнями, яке допомагає розвинути дух суперництва, урізноманітнити навчальний процес, опанувати більше, ніж шкільні підручники.

10 лютого, завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади, на якому учні Семенівського навчально- виховного комплексу №2 Семенівської селищної ради отримали десять призових місць. До них слід додати перемоги обласного рівня у веб-олімпіаді та чемпіонаті з інформаційних технологій.

Найвищу пробу досягнень має учень 11-А класу Роберт Шевцов. У цьому році він став абсолютним переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій та обласного чемпіонату з інформаційних технологій «Сучасна інформатика – успішне майбутнє». Також Роберт здолав три етапи Всеукраїнської веб-олімпіади з інформаційних технологій та став учасником IV(очного) туру при Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка. Підготував його до цих перемог учитель інформатики Ю.А. Кузуб. Крім того, Роберт Шевцов є переможцем ІІІ етапу олімпіади з математики, де посів ІІІ місце (керівник – Р.Г. Притула).
Дві олімпіади підкорила учениця 10-А класу Олена Снігирь. На ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади вона виборола ІІ місце з української мови і літератури (керівник Л.Г. Скрипніченко) та ІІІ місце з історії (керівник –В.М. Підгорний).

Черговий раз підтвердив свій статус кращого математика школи учень 10-А класу Артем Терещенко. У цьому році він посів ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з математики (керівник – Р.Г. Притула).

Трьохкратним переможцем обласного етапу олімпіади з трудового навчання стала учениця 11-Б класу Бойко Ольга під керівництвом Л.А. Кузуб (ІІІ місце). Вдруге переможцем обласного етапу олімпіади з правознавства став учень 11-А класу Станіслав Павленко (ІІІ місце, керівник – Л.П. Кравцова).

У цьому році ми маємо дебютантів ІІІ етапу олімпіади, які отримали свої перші перемоги обласного рівня, впевнено перейнявши естафету у випускників. Учень 9 класу Костянтин Проценко зайняв ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (керівник Ю.А. Кузуб). Учениця 8 класу Яна Левченко посіла ІІІ місце з української мови і літератури (керівник Л.Г. Скрипніченко). Учениця 8 класу Людмила Чопей, яка брала участь в обласній олімпіаді за 9-й клас, в нелегкій конкуренції виборола ІІІ місце (керівник Л.А. Кузуб).

Успіх ніколи не приходить раптово. За цими досягненнями систематична, наполеглива праця і учнів, і їхніх наставників.

Академік Лев Ландау сказав: «Слово вундеркінд придумали ліниві люди, щоб виправдати свою бездіяльність». Вершини науки підкоряються тільки трудолюбивим і цілеспрямованим.

Виконавчий комітет та адміністрація навчального закладу щиро вітають учнів та їхніх керівників із заслуженими перемогами. Бажаємо цілеспрямованості, наснаги та натхнення для досягнення нових успіхів.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора