Вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 13.02.2019 16:07

Сьогодні, 13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та тридцятої річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулася акція з вшанування пам’яті полеглих побратимів, щоб нагадати собі та нащадкам про події минулого.

В акції взяли участь: голова Семенівської районної організації Спілки ветеранів Афганістану Шкарупа Леонід, в.о. старости Веселоподільського старостинського округу Календарь Інна, сільський голова Погребняківської сільської ради Мошківська Антоніна, однокласники та односельці загиблих. Вони відвідали могили воїнів-інтернаціоналістів в селищі Семенівка, селах Погребняки та Тукали та вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів та хвилиною мовчання.