Обласний конкурс “Кращі товари Полтавщини”

Дата: 14.02.2019 13:14

Відповідно до листа Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації № 041- 07/ 274 від 07 лютого 2019 року Про обласний конкурс Кращі товари Полтавщини виконавчий комітет Семенівської селищної ради доводить до відому виробників Семенівської об’єднаної територіальної громади наступну інформацію:

З метою сприяння популяризації брендів і торгових марок виробників Полтавщини та продукцій місцевих виробників, насиченню ринків області та країни високоякісними і конкурентними вітчизняними товарами з 01 березня 2019 року оголошується проведення обласного конкурсу “Кращі товари Полтавщини”.

Конкурс проводиться за наступними номінаціями:

Харчов  і продукти

Вироби народних художніх промислів”.

До участі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та підпорядкування.

Учасники конкурсу та їх продукція увійдуть до промоційного каталогу  Кращі товари Полтавщини” з метою їх просування на внутрішні та зовнішні ринки і популяризації українських товарів.

З положенням про проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб- сайті Полтавської облдержадміністрації.