День рідної мови у Веселоподільській ЗОШ.

Дата: 21.02.2019 14:43

Фото без описуМова- одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина Веселоподільської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Семенівської селищної ради.

Класними керівниками, вчителями – мовниками були проведені тематичні години, присвячені Міжнародному дню рідної мови.

Берегти, збагачувати, цінувати свою мову діти вчаться з 1класу, так сьогодні для них підготували цікаве завдання- написати розповідь, яка починатиметься на одну літеру.

Міжнародний день рідної мови закликає нас захищати всі мови, навіть ті, якими розмовляють малочисельні народи.