Шахматно- шашковий клуб при Греблівській сільській бібліотеці

Дата: 22.02.2019 13:10

Фото без описуБібліотека сьогодні є центром інформації, дозвілля та спілкування.

Основне завдання закладу- популяризація книг і читання, організація здорового способу життя, цікавого дозвілля та корисного відпочинку.

З метою задоволення потреб дітей та молоді у змістовному проведенні вільного часу при Греблівській сільській бібліотеці діє шахматно- шашковий клуб. Учасниками клубу є діти села: Данило Сохань, Женя Косяченко, Таня Косова, Віка Зеленська, Олександра Рябенко та інші.

Три рази на тиждень, збираються всі охочі пограти в шашки та шахи.

В програмі занять, навчання гри, поради досвідчених гравців, організація змагань.

В бібліотеці на допомогу любителям шахів та шашок влаштовано тематичну поличку «Гра в шашки та шахи- гра для інтелектуалів».

Запрошуємо до активного відпочинку всіх бажаючих дорослих і дітей, пограти в улюблену гру та удосконалити свою майстерність.