ОГОЛОШЕННЯ про скликання 44-ї  позачергової сесії Семенівської селищної ради

Дата: 04.03.2019 10:42

ОГОЛОШЕННЯ про скликання 44-ї  позачергової сесії Семенівської селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 44-ї позачергової  сесії селищної ради  що відбудеться 06 березня 2019 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради (смт. Семенівка, вул. Незалежності 44а)

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період.
  2. Про внесення змін до «Положення про порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Семенівської селищної ради (об’єднаної територіальної громади) Семенівського району Полтавської області».
  3. Про внесення змін до Статуту Семенівського комунального підприємства «Благоустрій».
  4. Про внесення змін в штатний розпис «Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради».
  5. Про внесення змін в штатний розпис «Семенівської дитячо-юнацької спортивної школи».
  6. Про надання частини основної щорічної відпустки селищному голові Семенівської селищної ради Милашевич Л. П.
  7. Про порушення клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України.
  8.   Про затвердження робочого проекту «Капітальний ремонт площі по вул.. Незалежності, 44, в смт. Семенівка, Семенівського району Полтавської області».
  9. Про поновлення договорів оренди землі сільськогосподарського призначення на новий термін
  10. Про  припинення  права користування земельними ділянками
  11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
  12. Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою у користування на умовах оренди  для сінокосіння та випасання худоби.
  13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо поділу земельної ділянки  комунальної власності.
  14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж неуспадкованих земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості).
  15. Про надання в обмежене платне строкове користування (право земельного сервітуту )земельної ділянки  в смт. Семенівка по вул. Незалежності
  16. Інше.

Додатки:

додаток до рішення Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період