Виступ команди "Шанс" Семенівського НВК № 1 на І етапі конкурсу-огляду екологічних агітбригад

Дата: 15.03.2019 09:45

Фото без описуВчора, 14 березня, у Семенівському НВК № 2 Семенівської селищної ради пройшов І етап конкурсу-огляду екологічних агітбригад.
Команда Семенівського навчально- виховного комплексу № 1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради "Шанс" гідно представила свій навчальний заклад, була яскравою,ритмічною та щирою.

Юннати підняли актуальні питання екологічної ситуації в нашій громаді, звернули увагу на складність вирішення проблеми забруднення повітря,охорони ландшафтних та водних об'єктів, збереження флори і фауни сіл та селища, та  врешті, продемонстрували неабияку творчість у своїх виступах.