Екологічна агітбригада “Пролісок” Семенівського навчально-виховного комплексу №2

Дата: 15.03.2019 14:51

Фото без описуВчора, 14 березня, відбувся I (ОТГ етап) обласного конкурсу-огляду екологічних агітбригад. Участь у ньому взяли 3 команди: екологічна агітбригада «Пролісок» (Семенівський навчально-виховний комплекс № 2), екологічна агітбригада «Шанс» (Семенівський навчально-виховний комплекс № 1 імені М. М. Хорунжого), екологічна агітбригада «Пролісок» (Веселоподільська ЗОШ I-III ст).

Виступи команд оцінювали журі у складі: Петухової Наталії Миколаївни(начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради), Шестопал Олени Василівни (завідувач методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради), Киби Тетяни Петрівни (методист відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради) та Вайла Сергія Анатолійовича (методист відділу освіти,сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради).

Екологічна агітбригада «Пролісок» Семенівського навчально- виховного комплексу № 2 Семенівської селищної ради (керівники – вчитель біології Буряк В.І., заступник директора з виховної роботи Вольська Л.В. та педагог – організатор Куценко В.Л.) виборола I місце.

Вітаємо учасників:
Сіньковського Вадима (11-А кл.);
Гору Ларису (11-А кл.);
Мазанько Богдану (11-А кл.);
Німченка Андрія (10-А кл.);
Терещенка Артема (10-А кл.);
Лукіну Олександру (10-А кл.);
Вакуленка Станіслава (10-А кл.);
Стародуб Марину (9 кл.);
Левченко Яну( 8 кл.);
Міщан Владиславу( 7–Б кл.).
Успіхів вам і нових перемог, юні екологи!!!