НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ

Дата: 18.03.2019 16:30

15 березня, фахівці із соціальної роботи Центру соціальної підтримки сімей та дітей Семенівської селищної ради взяли участь у навчальному семінарі-тренінгу, що проходив в м. Хорол. Метою семінару було підвищення кваліфікації фахівців соціальної сфери об’єднаних територіальних громад.

Працівники Полтавського обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді провели для учасників семінару тренінги з питань роботи з сімями/ особами, які перебувають у складних життєвих обставинах, випадків домашнього насильства, контролю за використанням державної цільової допомоги при народженні дитини.

По завершенню семінару фахівці отримали сертифікати про проходження відповідного курсу навчання та підвищення кваліфікації. А також мали змогу поспілкуватись та обмінятись досвідом з представниками інших об’єднаних територіальних громад.