Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

«100 років Української революції. Полтавщина»

Дата: 21.03.2019 10:24
Кількість переглядів: 413

Фото без описуЗ метою патріотичного виховання, поширення інформації про 100-річчя Української революції та перебігу історичних подій на теренах Полтавщини у березні у Семенівському НВК №1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради переглянули перший та другий фільм проекту: «100 років Української революції. Полтавщина». Це документальний фільм, який детально показує події, що відбувалися на Полтавщині у 1918 році, усі факти зібрані виключно з архівних документів.
Також учитель історії Федорів О. А. провела урок національно - патріотичного спрямування «Українська революція та перебіг історичних подій на теренах Полтавської області». Учні 10 – Б класу виступили з повідомленнями на тему «Універсали УЦР», в яких основну увагу акцентували на причинах прийняття, положеннях та наслідках оприлюднення усіх ІV універсалів, які проголошували УНР як незалежну суверенну державу. Учні презентували фотодокументи І - IV універсалів та розповіли про «Бій під Крутами», в ході якого українські студенти віддали своє життя, аби захистити Київ від наступу більшовиків.
Сьогодні складається враження, що історія повторюється, тому ми не повинні забувати тих, хто відвойовував і віддав життя за наше світле майбутнє. На уроці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та героїв АТО, які віддали своє життя за Батьківщину. Захисники достойні того, щоб пам'ять про них залишилася жити в наших серцях. Ми вчимося на помилках минулого, щоб не повторити їх у майбутньому. Пам’ятаймо нашу історію! Збережемо її для майбутніх поколінь!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора