Увага!!! Оголошення!!!

Дата: 25.03.2019 13:29

Фото без описуШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Інформуємо Вас, що «26» березня 2019 року, о 10-00 годині відбудеться зустріч з представником Громадська асоціації «Аграрна наука та практика» в приміщенні Семенівської райдержадміністрацїї (мала зала, З поверх).

ДОВІДКА:

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Перелік питань, які будуть розглянуті під час ознайомчого семінару за темою: «Шляхи збільшення прибутковості бізнесу харчових продуктів. Можливості співпраці з Полтавським органічним ХАБом»:

Особливості сільськогосподарського виробництва та виробництва продуктів харчування.

Чинники зростання ефективності та прибутковості.

Ринок органічної продукції та його перспективи.

Особливості виробництва та сертифікації органічної продукції.

Особливості ціноутворення на сільськогосподарську продукцію.

Бізнес-ідеї. Наявність ніш для малих і середніх підприємств (МСП). Організаційні форми ведення МСП.

Проект «Полтавський органічний ХАБ» та можливість участі в ньому.

Контактна особа:

Президент Громадської асоціації «Аграрна наука та практика»

БЕЗГІН Микола Володимирович

Моб. тел.: 0679113809