Семенівка оновлюється.

Дата: 10.04.2019 14:14

З настанням погожих днів продовжуються роботи по благоустрою території селища. За сприяння Народного депутата України Костянтина Іщейкіна  була виділена субвенція на 2019 рік  з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій  на капітальний ремонт тротуарів по вул. Незалежності на ділянках від вул. Воїнів Інтернаціоналістів  до буд. № 32 (парна сторона) та від буд. № 43 до буд. 55 (непарна сторона).

Виконання  робіт  забезпечує  ФОП Дерев’янко Вадим Олександрович.  Укладання плитки ведеться протягом всього світлового дня, щоб якомога швидше завершити роботи та   менше спричиняти незручностей жителям та гостям селища.